Наш магазин здійснює повернення та обмін товарів відповідно до законодавства України, в тому числі положень Закону "Про захист прав споживачів" та Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 "Про реалізацію окремих положень Закону України "Про захист прав споживачів". Відповідно до Постанови, обміну та поверненню не підлягають такі товари належної якості: парфумерно-косметичні вироби, розчіски, гребенці та щітки масажні, товари в аерозольній упаковці, вироби з натурального та штучного волосся. 

При отриманні замовлення уважно оглядайте товар в присутності кур'єра, або представника служби доставки. Якщо товар прийшов зіпсованим або не відповідає параметрам замовлення, поверніть замовлення кур'єру, або через службу доставки не порушуючи цілісність упаковки. В цьому випадку, ми обов'язково його замінимо за наш рахунок, протягом 3 рабочих днів з моменту отримання.

Претензії щодо зовнішнього вигляду товару приймаються тільки в момент доставки. У разі виникнення питань зв’яжіться з нами за телефоном +38 (068) 999-00-86 або напишіть нам на пошту [email protected]