MOONALI SUMMER SALE - до -40% 🔥🔥🔥
  • MOONALI
  • ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

ДОСТАВКА

Ми відправляємо нашу продукцію по всій території України. Нам важливо щоб ваше замовлення дійшло неушкодженим, тому ми складаємо його у гарне пакування та відправляємо надійним перевізником. 

Важливо! Оглядайте посилку при отриманні на пошті. Якщо товар прийшов у пошкодженому стані, необхідно відразу з нами зв’язатися. Після прибуття у відділення, посилка зберігається на пошті до 5 днів, якщо за цей час посилка не отримана, вона повертається назад. Передплата не повертається.

Ви можете отримати ваше  замовлення:

У ВІДДІЛЕННІ «НОВА ПОШТА»
У Поштомат «Нова пошта»
У КУР’ЄРА ПОШТИ ЗА ВКАЗАНОЮ АДРЕСОЮ

ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ

Вартість доставки розраховується згідно тарифів Нової Пошти. Зверніть увагу, що в разі оплати замовлення при отриманні, потрібно оплатити також послугу комісії післяплати у розмірі 20 грн + 2 % від суми зворотного грошового переказу.

При замовленні товарів на суму від 3000 грн, відправлення здійснюється безкоштовно, ви сплачуєте тільки вартість товару та комісію за перерахування грошей у разі післяплати.

ОПЛАТА

У нашому інтернет-магазині ми пропонуємо декілька способів оплати замовлення. Ви можете вибрати той, який вам найбільше підходить. 

Оплата картою VISA або MASTERCARD після оформлення замовлення
Оплата післяплатою при отриманні замовлення у відділенні Нової Пошти або у кур’єра
Оплата за допомогою Apple Pay чи Google Pay
Фон секції залишити відгук
Залишити відгук про роботу сайту

Ми даруємо подарунки за найкращі ідеї щодо покращення сайту.

ВХІД
Забули пароль?
РЕЄСТРАЦІЯ
ВІДНОВЛЕННЯ ПАРОЛЯ