Сухі шампуні преміального класу є справжніми друзями сучасної жінки. Ці б'юті-засоби для догляду за волоссям призначені для освіження та очищення волосся без використання води. Вони дарують волоссю свіжість, коли немає часу або можливості привести їх до ладу. Але чи знаєш ти, як правильно наносити сухий шампунь і отримати максимум користі та уникнути неприємних наслідків? У цій статті ми поділимося секретами, як застосовувати сухий шампунь, щоб волосся виглядало бездоганно доглянутим і пишним.
Як працює сухий шампунь
Щоб зрозуміти, як застосовувати сухий шампунь, важливо розуміти механізми його дії. Яким чином цей засіб замінює дію речовин у звичайних шампунях та води?
Принцип дії та секрети ефективності засобу Сухий шампунь криється у його складі:
- Абсорбенти – очищують:
- Крихта Oryza Sativa, виготовлена з рисових, кукурудзяних або вівсяних висівок, як губка, вбирає надлишки себуму з волосяних стрижнів і шкіри голови, роблячи шкіру чистою, а волосся свіжим і об'ємним. По суті, ці мікроскопічні крихти є мініатюрними пилососами, які всмоктують усі забруднення.
- Глина має не тільки очищаючі, а й матуючі властивості. Завдяки своїй природній силі вона поглинає забруднення, наче магніт, надаючи волоссю свіжий, ніби щойно вимитий вигляд.
- Мікросфери діоксиду кремнію вбирають зайву вологу, абсорбують запах, видаляють жирний блиск. Цей компонент робить волосся легким і слухняним, підтримує його цілісність, ріст і здоров'я.
- Допоміжні інгредієнти – ароматизують, доглядають та захищають:
- Цитронеллол і ліналоол нейтралізують неприємний «мишачий» запах брудної голови, замінюючи їх легким та свіжим цитрусовим та пряно-квітковим ароматами.
- Ефірні олії лаванди, м'яти, розмарину, крім ароматизації, освіжають та заспокоюють шкіру голови.
- Екстракти трав усувають подразнення шкіри, заспокоюють подразнену шкіру голови.
- Денат спирту ліквідує патогенні бактерії та мікроорганізми, а також тонізує шкіру голови.
- Цетримонію хлорид має антисептичну та антистатичну дію.
- Декспантенол зволожує волосяні стрижні, робить їх більш еластичними та пружними, запобігає ламкості.
- УФ-фільтри захищають волосся від вигорання та ламкості, а шкіру голови – від фотостресу та зневоднення.
Як часто можна використовувати сухий шампунь? Сухий шампунь є експрес-допомогою, а не заміною повноцінного миття голови. Його рекомендується використовувати 2-3 рази на тиждень. занадто часте застосування призводить до зневоднення та подразнення шкіри голови, закупорювання пор та уповільнення росту, а також до пересушування, тьмяності та потемніння кольору волосяних стрижнів.
Види сухих шампунів
Для очищення волосся глиняний порошок застосовували в Азії ще наприкінці 15 століття. Крохмальні порошки використовувалися в Європі та США наприкінці 1700-х років для дезодорування та фарбування перук. В 1893 винахідник з Англії Френк Бьюмонт запатентував сухий шампунь у вигляді порошку, а в 1940 американська компанія Stephanie Brooke випустила перший комерційний сухий шампунь у вигляді пудри. Перші сухі аерозольні шампуні з'явилися в 1970-х р.р.
Нові технології, інноваційні формули та інгредієнти, а також швидкий темп життя вплинули на відродження застосування сухих шампунів у 21 столітті. У 2010-х ці засоби стали невід'ємною частиною б'юті-рутини для людей у всьому світі.
Сьогодні існує величезний вибір сухих шампунів на будь-який смак та тип волосся. Види сухих шампунів – класифікація:
- форма випуску – пудра, порошок, паста, спрей, аерозоль;
- для різних видів та стану волосяних стрижнів;
- для різних типів шкіри голови;
- з додатковими ефектами – зміцнюючі, відновлювальні, для об'єму, з матуючим ефектом.
Ми пропонуємо своїм клієнтам одні з найкращих, на сьогоднішній момент, сухих шампунів преміального класу в світі – універсальний аерозоль австралійського бренду Davroe та лінійку універсальних парфумованих аерозолів від королівського шведського бренду Björn Axén з ароматом грейпфрута, зеленого яблука, амбри та солодких квітів.
Як наносити сухий шампунь на брудне волосся
Коротка покрокова інструкція – як використовувати сухий шампунь на брудне волосся:
- Підготовка:
- Розділили сухе волосся на секції. Так буде легко нанести засіб.
- Ретельно протягом кількох секунд струси флакон: Це забезпечить рівномірний розподіл абсорбентів та інших інгредієнтів.
- Нанесення:
- Розпорошили сухий шампунь на прикореневу зону волосся, тримаючи флакон на відстані 20-30 см.
- Почни там, де волосся здається найбільш жирним (вздовж лінії росту волосся, на потилиці, на маківці).
- Розпорошуй на корені одного пасма волосся за раз.
- Використовуй достатню кількість засобу. У разі сильного забруднення дозу можна збільшити. Ти маєш побачити на локонах і пасмах легкий дрібний серпанок білого порошку — це означає, що засіб працює.
- Легко втирайте шампунь в коріння волосся, використовуючи пальці або масажну щітку, протягом декількох хвилин.
- Очікування:
- Дай сухому шампуню кілька хвилин на вбирання. Це особливо важливо, якщо ти нанесла багато продукту.
- Не чіпай і поки не розчісуй волосся. Цим ти зведеш нанівець очищувальний ефект сухого шампуню.
- Розчісування:
- Ретельно розчеши волосся. Маніпуляція видаляє засіб зі шкіри і нейтралізує бруд і жирний блиск з усієї довжини волосяних стрижнів.
Все! Тепер вклади волосся у зачіску як завжди. Сухий шампунь не стане на заваді використанню будь-яких стайлінгових засобів.
Для чого наносити сухий шампунь на чисте волосся
Сухий шампунь наноситься не тільки на брудне, але й на чисте волосся. Чому і з якою метою? Цей незмивний засіб для догляду за волоссям також може виконувати такі функції:
- ліквідувати заломи волосся після нічного сну;
- сухий шампунь, особливо у вигляді аерозолю, може надати волоссю об'єму, пишності і зробити його більш пластичним;
- допоможе створити текстуру, необхідну для створення модної недбалої укладки;
- розпилювання спрею перед тренуванням скорочує частину зусиль щодо усунення пошкоджень зачіски, які ти виконуєш після закінчення занять;
- нейтралізує запахи та додасть свіжості після важкої фізичної праці чи занять спортом;
- застосування на вологе волосся дає ефект лікувального мусу.
Крім цього, якщо твоя шкіра голови відноситься до жирного типу, то застосування сухого шампуню між миттям голови продовжить відчуття свіжості.
Коротка покрокова інструкція – Як правильно використовувати сухий шампунь на чисте волосся:
- Підготовка:
- Розчеши сухе волосся і розділи його на пасма. Зроби цю процедуру, у тому числі й нахиливши голову донизу. Перед використанням струси флакон, щоб інгредієнти суміші перемішалися та рівномірно розподілилися.
- Нанесення:
- Розпорошуй сухий шампунь з відстані 20-30 см від шкіри голови, фокусуючись на прикореневій зоні. Не перестарайся. Велика кількість не зробить об'єм більшим, зате призведе до утворення білих слідів. Для досягнення найкращих результатів тримай пасмо волосся вертикально і нанеси засіб від коріння до середини довжини.
- Втирання:
- Легко втирай шампунь у шкіру голови подушечками розчепірених пальців.
- Розчісування:
- Через 1-2 хвилини після нанесення та втирання струси та розчеши волосся.
- Надання об'єму:
- Опусти голову вниз і розчеши волосся проти росту, або візьми фен, і обдуй корені прохолодним повітрям.
Якщо твоє волосся легке і податливе, то сухий шампунь можна використовувати замість лаку для волосся. Спочатку сформуй зачіску, укладаючи кожне пасмо, а потім, щоб зафіксувати зачіску, нанеси сухий шампунь. Об'єм буде збережений.
Переваги та недоліки сухого шампуню
До плюсів сухого шампуню відносять легкість та простоту використання, швидке освіження, надання волоссю слухняності, а зачісці об'єму. Крім цього правильне застосування цього засобу сприяє оздоровленню шкіри волосистої частини голови та волосяних цибулин, розгладжує заломи, приховує посічені кінчики, закриває кутикулу, усуває статичну електрику.
При правильному застосуванні у сухого шампуню преміального класу є лише один мінус – він не замінює повноцінного миття волосся.
Поради щодо використання сухого шампуню
І насамкінець, пропонуємо тобі кілька секретних хитрощів від професійних стилістів-перукарів, що ще вміє сухий шампунь.
Якщо в тебе тонка і шовковиста текстура волосся, коли воно чисте, то напевно погано тримає укладку. Перш ніж вкладати хвилі, зібрати пучок (як акуратний, так і недбалий) або заплести косу, рівномірно і злегка розпороши сухий шампунь по всій довжині волосся. Ця маніпуляція додасть додаткову фіксацію, і не дозволить кучерям і недбалим тонким пасмам розпушуватися, електризуватися, завиватися кучерями.
Помітила, що кінчики волосся стали сухими або посіклись? Після закінчення обробки волосся сухим шампунем, перед укладанням, оброби ним додатково кінчики, а потім помасажуй їх вологими пальцями. Отриманий в результаті з'єднання порошку і води мус не дасть кінчикам сіктись далі і на день «заклеїть» розсічення, що псують зовнішній вигляд.
Переборщила з важкою зволожуючою сироваткою, спреєм для блиску, кремом для укладання або іншим засобом стайлінгу? Не поспішай мити голову і починати все спочатку. Заощаджуй час і гроші. Розпороши на проблемні місця сухий шампунь. Він виправить твої помилки, абсорбувавши надлишки стайлінгових продуктів.
Хочеш забезпечити фіксацію слизьким шпилькам, невидимкам або шпилькам, які не хочуть фіксувати волосся? Оббризкай їх перед застосуванням сухим шампунем.
Хочеш скоротити свою ранкову рутину? Нанось сухий шампунь увечері перед сном, і ти прокинешся зі значно меншою кількістю себуму на коренях та стрижнях волосся.
Тепер, коли ти знаєш, як використовувати сухий шампунь для волосся, ти можеш скоротити час рутини, пропускати використання звичайного шампуню щоразу, коли приймаєш душ. Менша кількість класичного миття збереже натуральний жир волосистої частини голови, зменшить кількість пошкоджень, викликаних жорсткою водою, продовжить час яскравості фарбованого волосся.
Сухий шампунь преміального класу – універсальний та багатофункціональний продукт для жінок та чоловіків у будь-якій ситуації!